Пошук по сайту:

Південна Корея у відповідь на провокації КНДР випробувала власну балістичну ракету

Південна Корея у відповідь на провокації КНДР випробувала власну балістичну ракету
Південна Корея у відповідь на провокації КНДР випробувала власну балістичну ракету

Військові Південної Кореї у відповідь на останні ракетні випробування КНДР провели навчання із запуском у бік Жовтого моря балістичної ракети «Хенму-2» (Hyunmoo-II).

Про це із посиланням на південнокорейський Об’єднаний комітет начальників штабів (JCS) повідомляє Yonhap.

Тренування з бойовими стрільбами відбулися в четвер у західному прибережному окрузі за 108 кілометрів від Сеула.

За їх сценарієм, південнокорейський ракетний підрозділ запустив балістичну ракету малої дальності «Хенму-2» у відповідь на ракетний обстріл з боку армії КНДР. Ракета вразила морську ціль, що імітувала ракетну установку Північної Кореї.

«За допомогою цих навчань із бойовою стрільбою наші військові продемонстрували свою тверду рішучість відповісти на будь-яку провокацію Північної Кореї, а також спроможність завдавати точних ударів по джерелах провокації противника», – заявили корейські військові.

В JCS додали, що разом із американськими союзниками продовжують уважно стежити за військовою діяльністю Північної Кореї та підтримувати сили в готовності до негайної відповіді на будь-які провокації Пхеньяна.

Читайте по темі: Кошмар Путіна: Україна готується стати ракетною державою, - The Times

КНДР за останній тиждень провела два ракетні випробування, запустивши 30 жовтня міжконтинентальну балістичну ракету великої дальності, а 3 листопада здійснивши пуски щонайменше семи балістичних ракет малої дальності.

Особливістю балістичної ракети є великий кут запуску і політ по некерованій балістичній траєкторії з виходом за межі атмосфери планети, після чого її двигун вимикається, натомість починає працювати система наведення бойової частини, яка продовжує політ до цілі.

Перевагою такої ракети є малий час підльоту (менш ніж пів години за міжконтинентальної дальності) і велика швидкість бойової частини, що дуже ускладнює її перехоплення навіть сучасними системами протиракетної оборони.

Коментарі:

comments powered by Disqus