Пошук по сайту:

Через блокаду США Іран почав використовувати танкери як сховище для нафти

Через блокаду США Іран почав використовувати танкери як сховище для нафти
Через блокаду США Іран почав використовувати танкери як сховище для нафти

Іран почав використовувати старі танкери як плавучі сховища для нафти, оскільки морська блокада США обмежила його можливості експортувати сировину на Далекий Схід.

Про це повідомляє агентство Financial Times.

За даними United Against Nuclear Iran, у затоці зараз перебувають близько 39 танкерів з іранською нафтою та нафтохімією проти 29 до набуття блокадою чинності 13 квітня.

Найбільше скупчення суден утворилося біля експортного термінала на острові Харг. Financial Times і UANI також виявили ще 13 ймовірних танкерів біля іранського порту Чабахар в Оманській затоці.

Танкери з нафтою навколо головного експортного терміналу Ірану qhiukiuiqkrhab

Коментарі:

comments powered by Disqus