Пошук по сайту:

Китай готує флот для вторгнення на Тайвань, - The Telegraph

Китай готує флот для вторгнення на Тайвань, - The Telegraph
Китай готує флот для вторгнення на Тайвань, - The Telegraph

Народно-визвольна армія Китаю має дефіцит військових десантних кораблів, необхідних для здійснення масштабного морського вторгнення на Тайвань.

Китай готує армаду поромів і цивільних суден для вторгнення на Тайвань, оскільки Пекін посилює свою кампанію тиску на острівну державу. Про це повідомляє The Telegraph.

Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) має дефіцит військових десантних кораблів, необхідних для здійснення масштабного морського вторгнення, але їх можуть замінити цивільні судна, включаючи десятки гігантських поромів, зазначають експерти. 

Директор проєкту SeaLight, який вивчає ситуацію в сірій зоні Південно-Китайського моря, Рей Пауелл повідомляє, що морський десант під ворожим вогнем є одним з найскладніших видів військової операції. Він наголошує, що цивільні пороми «зазвичай були б поганим вибором для такої місії», але їх можна було б використовувати для масового транспортування військ через Тайванську протоку після того, як берегова оборона Тайваню буде знищена, або для прориву оборони острова.

The Telegraph пише, що збройні сили Тайваню значно менші за НВАК, але додатковою перевагою для них є складна гірська місцевість тайванського узбережжя та підступна 110-мильна Тайванська протока, які розділяє острів і материковий Китай.

Коментарі:

comments powered by Disqus