Пошук по сайту:

У Росії погрожують знищенням Польщі з лиця землі "разом зі своєю мовою"

У Росії погрожують знищенням Польщі з лиця землі "разом зі своєю мовою"
У Росії погрожують знищенням Польщі з лиця землі "разом зі своєю мовою"

За словами російського військового експерта Костянтина Сівкова, знадобиться 30-40 боєголовок, або залп одного дивізіону ЗРК "Іскандер", щоб знищити всі польські міста.

Польща може зникнути зі світової карти за 10 хвилин. Російський військовий експерт Костянтин Сівков заявив, що Росії знадобиться лише по дві ядерні боєголовки, щоб знищити кожне з польських міст.

"Беремо, наприклад, Польщу, як найбільш найближчу до нас. І як найбільш реальний кандидат опинитися невеликим таким "театриком" ядерної війни", — заявив Костянтин Сівков.

За словами пропагандиста, у Польщі навряд чи знайдеться 20 великих міст.

"Навіть якщо порахувати, що потрібно виділити по дві боєголовки, — це всього 30-40 боєголовок, а це, зі свого боку, залп одного дивізіону ЗРК "Іскандер", — сказав він.

"10-15 хвилин — і Польща як держава, а поляки, — це народ — зникає з лиця землі разом зі своєю мовою. Ось це європейці повинні дуже-дуже добре розуміти, тому я закликаю зараз ще раз європейським народам міцно задуматися, що вони витворяють", — заявив Сівков.

Він також стверджує, що США нібито дистанціюються від прямої залученості до бойових дій і не надають право Україні на використання далекобійної зброї для ударів по РФ.

За словами Сівкова, таким чином США підштовхують Європу до війни, "перетворюють Європу на театр війни".

Згідно з планами НАТО вартістю понад 2 млрд євро, так звана "Лінія Туска" має включати близько 650 км мінних полів і протитанкових окопів, щоб запобігти російському вторгненню.

Читайте по темі: МАГАТЕ роками надавало підтримку іранським ядерникам і навчало їх у РФ

Відставний британський генерал сер Річард Баррос вважає, що Велика Британія має наслідувати приклад Польщі та модернізувати свої збройні сили, щоб мати можливість протистояти російським військам.

Коментарі:

comments powered by Disqus